Російські окупанти перегруповувались для організації штурму Києва: зведення Генштабу ЗСУ
Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив загальні зведення за 07 березня.
Так, російські загарбники продовжують наступальну операцію аби забезпечити сухопутний коридор між ТОТ АР Крим та континентальною частиною Російської Федерації; взяти під повний контроль місто Маріуполя; оточити з подальшим захопленням місто Києва, а також вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.
Відомо, що до штурму Києва окупанти планують долучити найбільш боєздатні частини та підрозділи.
На Поліському напрямку противник силами окремих підрозділів зосередився у районах населених пунктів Поліське, Кухарі, Бородянка, Бишів, Гореничі, Демидів.
На напрямку Бишіва росіяни силами до двох БТГр зі складу 36 загальновійськової армії ЗС РФ здійснили маневр і намагаються просуватись далі.
На напрямку Тарасівщини, Раківки противник після форсуванням р. Ірпінь в районі Раківки розпочав наступальні дії, але поніс значних втрат у живій силі та техніці, втратив частину наступального потенціалу та був зупинений.
На Сіверському напрямку противник силами проводить наступальну операцію з метою блокування Чернігова та підготовки до наступу на Суми.
На Слобожанському напрямку противник основні зусилля зосереджує на напрямках Канів, Новомосковськ. Зупинений та намагається відновити наступ на Сєверодонецьк. Здійснює перегрупування та підготовку до штурму міста Суми.
При спробі оволодіти містом Ізюм противник зазнав втрат та відійшов. Окупанти вдалися до терору у місті, обстрілюючи цивільні помешкання та інфраструктуру.
На Донецькому напрямку противник продовжує наступальні дії у напрямках на Дніпро та Запоріжжя з метою виходу на адміністративні кордони Донецької області.
Для ведення наступальних дій у напрямку на Сєвєродонецьк здійснюється переміщення БТГр 150-ї мотострілецької дивізії.
Окупант намагається прорвати оборону Маріуполя, але успіху немає.
На Таврійському напрямку противник основні зусилля зосереджує у напрямках: на Миколаїв; на Вознесенськ; на Запоріжжя; Мелітополь, Маріуполь. Здійснює перегрупування військ для проведення наступальних дій.
У Південнобузькому операційному районі противник зупинений на підступах до Миколаєва, проводить перегрупування військ для відновлення наступу.
Морально-психологічний стан противника низький. Він деморалізований через великі втрати в живій сил та військовій техніці, на окремих напрямках вдається до дезертирства.
Подякуй авторці!
Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.