Запрацював гуманітарний коридор з Сум до Полтави

Україна погодила з міноборони окупантів створення гуманітарного коридору з Сум до Полтави.

poltavska-khvilia_xcwi/bNLNzsY7R.jpeg

Про це повідомляє 8 березня віцепрем'єр-міністерка Ірина Верещук під час брифінгу.

Маршрут гуманітарного коридору для евакуації людей наступний: Суми, Голубівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. Інші маршрути з окупантами не погоджувалися.

За словами Верещук, наразі є інформація, що росія запланувала зрив роботи цього гуманітарного коридору та маніпуляції, аби змусити людей поїхати іншим небезпечним шляхом.

«Україна закликає російську сторону не вдаватися до маніпулятивних дій і виконати обіцянку, яка зафіксована документально», — сказала Верещук.

Також до Сум планують доставити гуманітарний вантаж із ліками та їжею. Режим тиші має початися з 9:00. Часові рамки роботи гуманітарного коридору — до 21:00. Вже о 10:00 перша колона має почати рух із Сум за якою буде рухатися цивільне населення на власних автомобілях.

Додамо, що сьогодні Лохвицький міський голова Віктор Радько повідомив, що 7 березня окупанти не дали «зеленого коридору». Тому наразі в місті знову стоїть колона автобусів для вивезення людей з районів Сумщини.

poltavska-khvilia_xcwi/Dn9GzyL7R.png

Разом із тим голова Полтавської обласної військадмінстрації Дмитро Лунін опублікував відео, на якому гуманітарна колона вирушила з Лохвиці у бік Сум.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар