Російські окупанти пошкодили 400 медзакладів — Ляшко

Російські війська за час повномасштабного вторгнення в Україну пошкодили 400 медзакладів.

40 закладів охорони здоров'я окупанти зруйнували вщент. Про це йдеться на сайті МОЗу.

Про руйнування медичних закладів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив організацію з прав людини «Amnesty International», яка документує та верифікує в Україні випадки порушення міжнародного законодавства:

«Чи впливає війна на надання медичної допомоги – безумовно. Чи стріляють росіяни прицільно по наших лікарнях – безперечно. У нас зафіксовані численні випадки, коли росіяни цілеспрямовано руйнували заклади охорони здоров'я. Ми бачили відео бомбардування пологового будинку в Маріуполі; бачили, як танк прицільно робить постріли по лікарні в місті Тростянець. Тому ми з впевненістю говоримо, що росія порушує Женевську Конвенцію про захист цивільного населення під час війни, яка передбачає що лікарні за жодних обставин не можуть бути об'єктом нападу», – сказав міністр охорони здоров'я.
poltavska-khvilia_xcwi/vAc_qDlnR.jpeg

За словами очільника МОЗ, через руйнації лікарень сотні тисяч людей втратили безперебійний доступ до необхідної медичної допомоги. У багатьох фронтових та дотичних до лінії фронту регіонах обмежено доступ пацієнтів до важливих ліків.

Окрім того, російські військові продовжують блокувати гуманітарні конвої, які могли б доставити ліки з контрольованих Україною територій на тимчасово окуповані. Такі дії росіян є справжнім тероризмом.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар