Російські ракети пошкодили Миргородський аеродром

Як ми повідомляли раніше, сьогодні о 16:50 війська російської федерації завдали ракетного удару по місту Миргород.

Сили ППО Збройних сил України знищили декілька ворожих крилатих ракет. Однак унаслідок обстрілу пошкоджені злітна смуга, інфраструктура аеродрому та сталося загоряння складу паливно-мастильних матеріалів, повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін на своєму телеграм-каналі.

На уражених об'єктах працюють особовий склад частини та рятувальні служби, які ліквідовують наслідки обстрілу й пожежі, а також представники Національної поліції.

Кількість постраждалих встановлюється.

До слова, напередодні ракетних ударів у Миргороді мешканців району попросили тимчасово переміститися до тих помешкань, які знаходяться далі від промислових об’єктів та аеродромів. Про це повідомив начальник Миргородської районної військової адміністрації Віктор Іваненко під час брифінгу 2 квітня, який опублікували о 16:00

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар