Що буде із маршрутом №17 у Полтаві

У зв'язку із запровадженням нової автобусної і тролейбусної мережі Полтави, громадськість подала на розгляд депутатів петицію, щоб залишити автобусний маршрут №17 ТЦ «Паровоз»-ОЦЕВУМ.

poltavska-khvilia_xcwi/xk8i6vJ7g.jpeg
(Фото — Станіслав Пантелей)

Це питання обговорили на засіданні постійної комісії у Полтавській міськраді.

Ініціатор петиції Микола Штуля розповів депутатам, що маршрут №17 досить популярний серед мешканців мікрорайонів Сади-2 та Огнівка.

«Ми розуміємо, чому його хочуть скоротити, бо він протяжністю всього 5 км. Але зараз автобуси курсують через кожні 10 хвилин в обидві сторони і вони заповнені», — зазначив Микола Штуля.

У транспортному відділі натомість запропонували маршрут №43. Начальник відділу з питань маршрутних перевезень Віталій Животенко повідомив, що він курсуватиме від вулиці Героїв Сталінграда до центру. Тобто фактично, це подовження наявного маршруту №17.

«Має працювати шість автобусів в одну і шість в іншу сторону. Я думаю, що ця кількість забезпечить потреби жителів і Огнівки, і інших мікрорайонів», — розповів Віталій Животенко.

Він також наголосив, що маршрут не буде проходити через вулицю Симона Петлюри.

Автор петиції зауважив, що люди з центру будуть займати місця, і жителі мікрорайонів не матимуть можливості пересуватися.

У підсумку, комісія дала доручення Управлінню транспорту розробити проєкт рішення щодо маршруту №17 на виконком.

Раніше ми писали, що у Полтаві планують зберегти маршрут Критий ринок-Яківці.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар