Наступного року в Полтаві діятиме нова мережа автобусних і тролейбусних маршрутів

У новій транспортній мережі працюватимуть десять тролейбусів та 34 автобусних маршрути.

poltavska-khvilia_xcwi/SGBekgh7g.jpeg

2 грудня члени виконавчого комітету затвердили нову мережу тролейбусних та автобусних маршрутів міста.

Згідно з рішенням, нова система маршрутної мережі запрацює після впровадження систему обліку оплати проїзду. Поетапний перехід на нові міські маршрути здійснюватиме відділ транспортних перевезень та «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень».

Таблиця нової транспортної мережі:

poltavska-khvilia_xcwi/POoe66t7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/Aco66etnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/j5T666p7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/xFoeeet7g.jpeg

За словами міського голови Олександра Мамая, нову мережу розробляла КО «Інститут розвитку міста». Кошти на це надала німецька компанія.

«Нова система необхідна для оптимізації маршрутів та витрат з міського бюджету. Ми її оприлюднювали. На сьогодні жодної скарги від людей не було. Будемо проводити нові тендери на маршрути, укладати нові договори, то вже буде працювати нова транспортна мережа. Цього року не встигнемо», — сказав Мамай.

Також на засіданні виконавчого комітету депутат Полтавської райради Сергій Зімніцький звернувся до міського голови щодо зникнення маршруту №15 «Техуніверситет - вул. Балакіна»:

«До мене звертаються громадяни, які навчаються в "Полтавському технічному університеті". Дуже велике запитання щодо скасування маршруту №15. Чому цей маршрут зник?».

Мамай відповів, що до нього не надходило відповідних звернень. Тому, міський голова запропонував депутату райради надіслати офіційного листа та зазначити причину розв'язання цього питання.

Нагадаємо, що електронний квиток планують впровадити до весни 2022 року.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • ВТ
  Валентин Трохимович
  5 груд.
  Повна дурня в1дносно авт 15, Прислухайтесь до думки пасажир1в данного маршруту!А пот1м приймайте р1шення!!!
  Відповісти
 • В
  Валентина
  6 груд.
  А как прикажете добираться с ул. Довженко?! Сколько здесь пожилых людей и школьников, как добираться до рынка и по школам?! Надо заставить комиссию, чтобы они на своих двух утречком протопали на работу!!!!
  Відповісти