Що подивитися: підбірка найкращих фільмів про осінь

У Полтаві повноцінна осінь. Під ногами шарудить листя, ароматна кава радує нюх і гріє руки, а хороші фільми чекають, аби їх подивилися.

«Полтавська хвиля» зібрала для вас фільми для перегляду затишними осінніми вечорами

Жовтневе небо

poltavska-khvilia_xcwi/m-1cFHv7R.jpeg

«Жовтневе небо» знятий по реальній історії Хомера Хікем. Після запуску радянського супутника головний герой настільки закохався в космос, що поставив собі завдання – побудувати власну ракету і запустити її в космос.

У цьому йому починають допомагати троє друзів і шкільна вчителька. Однак батько Хомера, шахтар – роботяга, що бачить сина тільки в ролі продовжувача своєї нелегкої справи, категорично противиться прагненням своєї дитини.

Прекрасний фільм, що розповідає про нелегке життя в шахтарському містечку, стане хорошим емоційним ударом для тих, хто впадає восени в меланхолію.

Пізня осінь

poltavska-khvilia_xcwi/eDATKNvnR.jpeg

Анну, молоду китаянку, яка провела у в’язниці 7 років за вбивство чоловіка, умовно відпускають на 3 дні на похорон матері.

В автобусі, по дорозі додому, вона знайомиться з самовпевненим жиголо, корейцем за походженням, вимушеним ховатися від ревнивого чоловіка клієнтки. Далі розгортається ця скромна історія кохання, коли двоє малознайомих людей стають по-справжньому близькі один одному.

Одного разу

poltavska-khvilia_xcwi/VHR-FHDnR.jpeg

Ірландська драма з дуже скромним бюджетом, яка в світовому прокаті зібрала понад 20 мільйонів доларів.

Красива історія про двох юних персон, які випадково познайомилися на вулицях Дубліна. Хлопець – дуже перспективний музикант. Він грає на вулицях, але ніяк не наважиться виконати власні пісні. Дівчина – молода мама. Вона перебуває в пошуку себе у великому і чужому місті.

Тільки їхня зустріч допоможе їм повністю відкрити свої таланти, і полюбити один одного.

Далеко від раю

poltavska-khvilia_xcwi/UkufKHDnR.jpeg

«Далеко від раю» — це історія про жінку, яка дізнається, що її чоловік — гомосексуал, і намагається його вилікувати. Відбуваються події фільму в США 1950-х — консервативному й суворому суспільстві. Осінь у цій драмі особливо чарівна, а образ головної героїні надихне на експерименти в дусі післявоєнної моди.

Солодкий листопад

poltavska-khvilia_xcwi/pS6sKHDng.jpeg

Усе своє життя Нельсон Мосс присвячує кар’єрі у рекламному бізнесі. Іншого способу життя він не уявляє або просто не помічає. Але зустрівши на своєму шляху ексцентричну Сару, яка через нього провалила іспит на водійська права, Нельсон змушений провести із нею місяць свого заклопотаного життя.

А їй більше і не треба, за один місяць вона змусить його прожити інше життя, яке він досі відмовлявся помічати. Головне – жодних зобов’язань, жодного тиску і жодної закоханості.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар