Що відомо про нового очільника ДСНС Полтавщини

3 квітня у Головному управлінні ДСНС України в Полтавській області призначили нового тимчасового керівника Андрія Хижняка.

poltavska-khvilia_xcwi/5h8sisbIR.webp
Фото: Управління ДСНС України у Полтавській області

Про це повідомили на офіційному сайті ДСНС Полтавщини.

Тимчасово виконуючого обов'язки начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області, полковника служби цивільного захисту Андрія Хижняка представив заступник Голови ДСНС України Володимир Демчук.

Довідка:

Андрій Хижняк родом із Черкас. У 2004 році чоловік закінчив Академію цивільного захисту України, де здобув кваліфікацію спеціаліста з пожежної безпеки. У 2020 році він закінчив Черкаський університет імені Богдана Хмельницького за спеціальністю публічне управління та адміністрування, а у 2021 — Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Свою трудову діяльність Хижняк розпочав у 2004 році на посаді інспектора служби державного пожежного нагляду в одному з селищ Черкаської області. До призначення на нову посаду Андрій Хижняк був першим заступником начальника Головного управління ДСНС у Черкаській області.

Нагадаємо, що патрульну поліцію Полтавщини очолив новий керівник.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар