Штрафів за протерміновану комуналку не буде — Кабмін

Підприємства, що надають комунальні послуги заборонили нараховувати та стягувати штрафи за несвоєчасну чи неповну сплату за послуги ЖКГ в умовах воєнного стану. Відповідне рішення ухвалили в Уряді, розповідає міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив 6 березня.

«Люди не повинні нести додатковий фінансовий тягар по оплаті комунальних послуг. Відтак уряд ухвалив рішення заборонити нарахування, стягнення штрафів або пені, інфляційних нарахувань, відсотків річних у разі несвоєчасної або неповної оплати за житлово-комунальні послуги», — підкреслив міністр.
poltavska-khvilia_xcwi/CLIVjbY7R.jpeg

Не штрафами єдиними. Аналогічний мораторій наклали й на відключення абонентів, які протермінували виплати, від мереж та послуг. Попри такі послаблення людей просять за можливості оплачувати комуналку в максимально доступному обсязі, аби підприємства не збанкрутували і могли надавати послуги.

«Водночас сплата за комунальні послуги є великою підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах та потребують ресурсів», — додав Чернишов.

Раніше ми писали, як рекомендують сплачувати за комуналку полтавські підприємства


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар