Сьогодні ми й росіяни стоїмо перед вибором: життя чи рабство — звернення Зеленського

Шостого березня Президент Володимир Зеленський звернувся до української нації та громадян російської федерації. Серед іншого він наголосив, що сьогодні не скорені українці продовжують боротьбу на всіх фронтах за своє право жити у вільній країні. Зазначив також про підтримку країн світу. З-поміж іншого звернувся і до росіян — сьогодні ви ще можете вибирати: свобода чи рабство, автозак чи ГУЛАГ.

Кого підтримає світ, той не програє

Щодня і щоночі я розмовляю з лідерами багатьох держав. Протягом усіх днів війни майже немає такої години, щоб Україна не чула, яку допомогу отримає. Вночі знову говорив про це із Президентом Байденом.

А перед тим говорив з американськими сенаторами та конгресменами. Вони зацікавлені нам допомогти. На чиєму боці світ, той ніколи не впаде в темряві.

Світ має можливості закрити наше небо для російських ракет, бойових літаків і гвинтокрилів. Насправді це просто, коли маєш волю. Щоб зробити небо безпечним.

Говорив з Президентом Австралії. І я вдячний австралійцям за моральну позицію щодо російського експорту. Не повинно бути жодного порту, де держава-терорист може заробляти гроші.

Росіяни, боріться доки вам погрожують лиш автозаком, а не ГУЛАГОМ

Українці, ми вже вибороли наше майбутнє, але ще боремось за наше сьогодні. Це дуже важливо. Воюємо за те, де пройде кордон між життям і рабством. І це не тільки наш вибір.

Граждане российской федерации делают точно такой же выбор прямо сейчас. В эти дни, в эти часы, между жизнью и рабством. Сегодня, завтра, в ближайшие недели. Это время, когда еще можно победить зло без невосполнимых потерь. Когда за позицию грозят увольнением или автозаком, а не ГУЛАГОМ. Материальными потерями, а не расстрелом. Не упустите эту возможность.

Вас должны услышать в соцсетях, колеги, родственники и знакомые. Мы хотим мира. Граждане россии, для вас это борьба не только за мир в Украине. Для вас это борьба и за вашу страну. За то лучшее, что в ней было. За свободу, которую вы видели, за достаток, который вы чувствовали. Если вы промолчите сейчас, то потом за вас будут говорить только ваша бедность, а отвечать ей будут только репрессии. Не молчите!

Цю війну планували заздалегідь проти мирних українців

Заговорили російські військові, яких взяли у полон наші захисники. Сотні полонених. Серед них і пілоти літаків, які бомбили наші міста. Наших мирних людей. Ми почули їхні свідчення і побачили документи: мапи, плани не вчорашнього дня. Це не імпровізація. Це війна. Вони готували це вторгнення саме так – жорстоко, цинічно і завідомо з порушенням правил війни. Тому Харків, Чернігів, Суми, Маріуполь і багато інших українських міст-героїв побачили чисте зло.

Ворог планує бомбардувати Одесу

Звісно так було заплановано. Але це не вб’є нашу людяність, не вб’є нас. Попри все ми поводимось з полоненими в рамках Женевської конвенції. Попри все наші ракети у відповідь не падають на цивільні об’єкти росії або Білорусі, звідки на нашу територію щодня ідуть ракети і колони техніки, летить авіація. Проти мирних людей і міст: Житомир, Коростень, Овруч, передмістя Києва… вони готуються бомбардувати Одесу.

Росіяни завжди приїжджали в Одесу і відчували там тільки тепло і щирість. А тепер бомби, артилерія і ракети проти Одеси. Це буде воєнний злочин. Це буде історичний злочин.

Українці, ми боремось вже 11 днів за свободу, нашу державу. Ми вистояли. Ми вже розуміємо як будемо відновлювати нашу країну. Ми вже формуємо спеціальні фонди для відбудови України. Їх уже чотири: Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури України, Фонд відновлення та трансформації нашої економіки, Фонд обслуговування та погашення держборгу, Фонд підтримки малого та середнього бізнесу.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар