Зеленський розповів, що для нього «перемога України»

5 квітня президент України Володимир Зеленський поспілкувався з українськими медіа. Серед всього, він розповів, що саме він має на увазі, коли говорить про перемогу для України.

Днями, в одному з останніх інтерв'ю Зеленського для каналу FoxNews, президент зауважив, що «для України у війні з Росією прийнятна буде тільки перемога».

Під час зустрічі з представниками медіа президент розкрив, що саме він має на увазі:

«По-перше, не втратити суверенітет. Це дуже важливо. По-друге, я дуже хочу, щоб ми не втратили сотні тисяч людей. Третє, ніякі не можуть бути розмови про те, що ми дамо можливість Крим назвати чиєюсь територію. Це наша, українська. Я згоден з тим, що там може бути питання щодо відтермінування. Це може бути компромісне рішення, якщо воно буде цього вартувати».

Щодо статусу Донбасу, Зеленський відповів:

«Донбас для нас для всіх — це Україна».

За його словами, статус окупованих територій Донецької та Луганської областей навіть не обговорюється. Президент вказує, що збереження цих територій у складі України «одна з принципових речей».


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар