Полтава розквітає: на міських клумбах висадять понад 120 тисяч квітів (відео)

Весною працівники КП «Декоративні культури» висадять у місті понад 120 тисяч квітів. Наразі вже висаджено більш як 60 тисяч рослин.

У трьох теплицях комунального підприємства вирощують бегонію, пеларгонію, агератум, жоржину, «ротики», фуксію тощо. В одній теплиці можуть вирощувати одразу кілька видів рослин. Деякий час вони ростуть у дерев'яних ємкостях. Потім комунальники пересаджують квіти до пластикових стаканів та переносять в іншу теплицю, де температура нижча. Квітникарка Оксана Микуленко каже, що це потрібно, щоби квіти звикали до холоду та не хворіли.

«Зараз триває висадка петунії. Приживається вона прекрасно. Вона сухостійка рослина. Бегонія висаджується більше у тіні, де більш волого», — розповідає квітникарка.
poltavska-khvilia_xcwi/XJ13r6sng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/1b1396y7R.jpeg

Деякі рослини готують до висаджування ще з осені, наприклад бегонію. Спершу квітку висаджують у горщик, а потім переносять на клумбу. Пеларгонію почали вирощувати ще з минулого літа.

poltavska-khvilia_xcwi/9nX6rey7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/qnX696snR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/DSu6reyng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/o7ue96sng.jpeg

Квітникарка розповідає, що попри війну плани на висаджування квітів не змінилися. Навпаки, цьогоріч планують зробити кольорову гаму клумб більш українською. Для цього в теплицях вирощують квіти з жовтим та блакитним цвітінням. Дизайн клумби розроблюють комунальники.

«Хочеться більше жовто-блакитного. Навіть особисто мені хочеться більше символіки України, щоби показати, що кожна людина йде до перемоги», — каже працівниця КП.

Працівники кажуть, що квітів на підприємстві вдосталь. Тому рослини можуть придбати полтавці чи місцеві підприємці, але для цього потрібно звернутися до КП.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар