У Полтаві затримали чоловіка, який розстріляв людей в авто

Чоловік разом зі спільниками викрали техніку з фермерського господарства. Зловмисників переслідував власник цієї техніки. Тому молодики її покинули, а згодом помстилися — розстріляли автомобіль власника техніки, а згодом спалили. Одного зі спільників поліція затримала у Полтаві.

poltavska-khvilia_xcwi/1ciUYzUnR.jpeg

Про це повідомляє 6 квітня національна поліція України.

23 березня у Великобурлуцькому районі Харківської області група молодиків викрали техніку з зерном із фермерського господарства. Її власник разом із працівниками почали переслідувати зловмисників. Тому молодики покинули техніку та втекли.

Згодом, зловмисники зробили засідку на під'їзді до села. Як тільки-но автівка заїхала до населеного пункту, розстріляли з автоматичної зброї, яку взяли з розбитої військової колони.

Автомобіль вивезли в інше місце та підпалили разом із трьома загиблими. Серед загиблих громадяни 1967, 1993 та 2004 років народження

Одного зі зловмисників затримали 5 квітня у Полтаві. Інші п'ятеро спільників втекли на тимчасово окуповану територію.

Поліція повідомила чоловіку про підозру за п.п. 1, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) ККУ.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар