Зеленський закликав Донбас і Луганськ долучатись до загальнонаціонального спротиву окупантам

Володимир Зеленський звернувся до нації з щоденним зверненням. У своїй промові він звернув увагу на мужність та консолідацію всіх українців, а особливо мешканців Херсону, Конотопу, Мелітополя та Бердянську, де тимчасово захопили владу ворожі війська. А також звернувся до мешканців територій, які окуповані вже вісім останніх років.

Наш вільний народе. Ти зараз на висоті свого духу на максимумі можливостей.

Кожен військовий на лініях оборони, кожен лікар, який рятує життя, кожен пожежний, який зупиняє вогонь кожен підприємець, який продовжує роботу. Десятки інших професій. Мільйони людей, які стали одним цілим — наддержавою духу. Програмісти, які пішли в інформаційні війська. Усі, хто пішов у тероборону. Вчителі та вихователі, які не залишили дітей. Поліцейські, держслужбовці — ми всі разом витримали удар. Ми всі разом відбудуємо нашу державу. Що дає нам таку впевненість? Звідки вона в нас.

Окупація штучна та тимчасова — бо українці їй протистоять

Це не просто слова, це не просто віра. Це наша безумовна реальність, яка підживлюється щодня енергією наших людей, спротиву, протесту.

Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Конотоп – реальність усіх міст і сільських громад, які щоденно виганяють окупантів своєю рішучістю, єдністю.

Площа Свободи у Херсоні, вулиці Конотопу, де місцеві кричать на окупантів – це Україна, яку ми знаємо, любимо, захищаємо і не віддамо жодному ворогу. Це особливий героїзм протестувати, коли твоє місто окуповане. І хай тимчасово. Коли не маєш зброї, а тобі відповідають пострілами, і ти не біжиш, коли не маєш броні, а на тебе їде БТР і ти не відходиш. Саме тому окупація тимчасова, вона штучка.

Наші українці не здаються. Вони кричать окупантам «Іди додому», як російський корабель. Відтісняють їх з нашої території, перекривають їм дороги. Кожен метр нашої української землі, відвойований протестом і приниженням окупантів – це крок вперед до перемоги всієї нашої держави. Це шанс на життя. Українці в усіх наших містах, куди зайшов ворог – відчуйте це. Переходьте в наступ, потрібно виходити і боротись щоразу, коли є можливість. Як у Херсоні, у Бердянську, Мелітополі, Конотопі – виходити і гнати це зло з нашої землі. Щоб не зробили нові ДНР і ЛНР, в яких нормальне життя просто неможливе. Тільки рабство, тільки на колінах.

Донбасс, вставай — вы наши люди, наши граждане

Донбасс, вспомни, как о тебе говорили: Донбасс никто не ставил на колени и никому поставить не дано. Эти слова в Донецке в Луганске знает каждый. Их часто повторяли раньше аж до сейчас. Донбасс, – сейчас самое время. Мы обращаемся ко всем людям на временно оккупированных территориях, кому не стёрли память пропагандой и не изуродовали душу цинизмом. Боритесь за свои права, свободу, за Украину. Вместе с Херсоном, Бердянском и Киевом и всеми другими украинскими городами, которые ценят жизнь.

Я знаю, что многие из вас поверили, что Украина вас якобы ненавидит. Якобы будет нападать. Якобы будет уничтожать. Лжецы на российском телевидении говорят об этом каждый день. Это их работа — врать вам каждый день

Но это не должно быть вашей судьбой просто сравните: Донецк после 8 лет войны и Харьков после 8 дней войны.

Вам говорили, что это мы уничтожаем города. Посмотрите на Харьков, Чернигов. На 500-килограмовые бомбы, которые сбрасывали на дома украинцев, убивали нас, убивали детей. На все это, что сделала Россия. Она же сделала это на ваших глазах. Поэтому защищайтесь иначе она заберет и вашу жизнь, и ваши дома.

Украина в своих не стреляет

Украина в своих не стреляет. Мы не взрываем жилые дома. И все на Донбассе для нас всегда были и будут украинцами. Нашими людьми, нашими гражданами.

В Донецьку, Луганську, Херсоні, Бердянську, Мелітополі, Конотопі. В усіх наших містах. В усіх містах нашої держави. В Україні.

Слава Україні!


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар