Стало відомо про загибель ще трьох воїнів з Полтавщини

Артем Березнюк, Дмитро Пономарьов, Сергій Лозенко захищали свободу та територіальну цілісність України.

Дмитро Пономарьов

Молодший сержант Дмитро Пономарьов народився в Дагестані. Незабаром його родина переїхала на Полтавщину. Після закінчення сільської школи юнак вступив до аграрного технікуму в рідному селі. У 2009-2010 роках чоловік проходив військову службу на посаді оператора.

З початком повномасштабного вторгнення Дмитро Пономарьов одним із перших прибув до військкомату та був призваний по мобілізації. 21 березня 2023 року на Донеччині загинув житель Пирятинської громади. 13 квітня о 12:00 із захисником попрощаються біля церкви в центрі села Березова Рудка.

poltavska-khvilia_xcwi/np09XCYVg.jpeg
Дмитро Пономарьов

Артем Березнюк

Під Бахмутом загинув боєць «Гонору» Артем Березнюк. Військовий родом з Кременчука. Захисник мав позивний «Тьомич». Він воював у складі 67 ОМБр. До війни активно займався спортом та брав участь у боях. У Артема залишилася дружина та донечка.

poltavska-khvilia_xcwi/y7lNrjYVR.jpeg
Фото: Сергій Філімонов

Сергій Лозенко

6 квітня 2023 року в розташуванні підрозділу на Харківщині помер Сергій Лозенко. 6 березня 2022 року воїна призвали під час мобілізації. Він мав звання старшого солдата. У захисника залишилися мати та племінниця. 13 квітня у Кременчуцькому Міському Палаці Культури Героя проведуть в останню путь.

poltavska-khvilia_xcwi/Ym3s9jYVg.png

Вічна пам'ять загиблим воїнам!

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар