Загинув на Чернігівщині — у Миргородському районі відкрили меморіальну дошку військовому

У селі Гаркушинці Миргородського району на місцевій гімназії відкрили меморіальну дошку випускнику та полеглому воїну Збройних Сил України Миколі Горбаню.

poltavska-khvilia_xcwi/7dN_dlf4R.jpeg

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Герою російсько-української війни та випускнику Гаркушинської гімназії Миколі Горбаню присвятили меморіальну дошку.

Жителі села, сусіди, друзі родини Горбанів, перша вчителька Миколи, розповіли, яким він був у мирному житті та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх українських захисників.

Також рідним захисника передали посмертну відзнаку громади — «Почесний громадянин Миргородської міської територіальної громади».

poltavska-khvilia_xcwi/PdCQdlBVR.jpeg

Нагадаємо, що 23 січня 2023 року поблизу населеного пункту Велика Вісь Чернігівської області командир машини 1-го мотопіхотного відділення військової частини солдат Микола Горбань отримав вогнепальне поранення, несумісне із життям.

«Перестало битися серце сміливого солдата, справжнього друга, люблячого сина, брата, якому 16  березня цього року мало виповнитися лише 29 років. Розділяємо горе і щиро співчуваємо рідним. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести родинне горе. Микола Горбань не дожив до Перемоги, але наблизив її ціною свого молодого життя. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!», — йдеться у повідомленні.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар