Стало відомо про загибель ще трьох воїнів з Полтавщини

Олександр Сьомак, Віктор Бровко та Олексій Охота захищали свободу та територіальну цілісність України.

Віктор Бровко

9 липня 2023 року в Хорольській громаді провели в останню путь загиблого воїна Віктора Бровка. Військовий загинув 4 липня під час артилерійського обстрілу під населеним пунктом Водяне на Донеччині.

Віктор Бровко народився 8 жовтня 1977 року в селі Хвощівка, у родині трударів. Після закінчення школи він освоїв професію техніка-механіка. Він не проходив строкову службу в армії за станом здоров'я. Втім, 8 березня 2023 року його призвали по мобілізації на військову службу як обмежено здатний у воєнний час. 10 травня 2023 року Віктор Бровко потрапив на передові лінії фронту рядовим солдатом у складі 53-ої ОМБр імені Великого князя Київського.

poltavska-khvilia_xcwi/BVc-iWC4R.jpeg
Прощання з Віктором Бровко

Олександр Сьомак

7 липня поблизу Авдіївки загинув житель Пирятина головний сержант Олександр Сьомак.

Воїн народився 6 серпня 1976 року в селі Новий Іржавець Оржицького району. У 1995-1996 роках він проходив строкову службу в лавах ЗСУ. Пізніше Олександр працював сироробом на Пирятинському сирзаводі.

У 2014-2015 році військовий брав учать у антитерористичній операції на сході України. Вдруге на захист рідної землі зі зброєю в руках став у перший день повномасштабного вторгнення окупантів. Спочатку Олександр служив при відділі РТЦК та СП, а на початку осені 2022 року став у лави захисників в зоні бойових дій.

Олександр Сьомак був старшим стрільцем-оператором механізованого батальйону.

11 липня о 10:00 з загиблим воїном попрощаються на площі біля адмінбудівлі Пирятинської міської ради. Поховають Олександра Сьомака у його рідному селі Новий Іржавець.

poltavska-khvilia_xcwi/rddDiWC4g.jpeg
Олександр Сьомак

Олексій Охота

Сьогодні, 10 липня, о 12.00 у селі Гаркушинці попрощались з загиблим воїном Олексієм Охотою. Військовослужбовець народився 1975 року.

«Миргородська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і друзям. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести родинне горе», — йдеться у повідомленні.
poltavska-khvilia_xcwi/rB5eiZC4g.jpeg
Олексій Охота

Вічна пам'ять воїнам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар