На фронті загинули ще троє воїнів з Полтавщини

Артем Слободанюк, Рустам Абдусалямов та Федір Гонтовий загинули, обороняючи українські землі від навали росіян.

Артем Слободанюк

6 липня, отримавши поранення, несумнісні з життям, загинув військовий з Диканської громади Артем Слободанюк. Завтра, 10 липня, о 10:00, біля Свято-Успенського собору, полеглого захисника проведуть в останню путь.

Військовий був старшим стрільцем, загинув поблизу Вугледару, що на Донеччині.

poltavska-khvilia_xcwi/us2QZRjVR.jpeg
Артем Слободанюк

Рустам Абдусалямов

Під час виконання бойового завдання, захищаючи цілісність та суверенітет незалежної України, загинув воїн з Петрівсько-Роменської громади Рустам Абдусалямов.

Житель села Петрівка поліг в районі Діброви, що на Луганщині, обороняючи нашу державу від вторгнення окупантів. Про дату церемонії прощання із захисником у громаді повідомлять додатково.

poltavska-khvilia_xcwi/8di6Wgj4R.jpeg
Рустам Абдусалямов

Федір Гонтовий

10 березня, виконуючи бойове завдання в районі Іванівського, що на Донеччині, загинув військовий Федір Гонтовий. Воїн став на захист України в квітні 2022 року, мав звання солдата. У героя залишилися дружина та донька.

10 липня відбудеться церемонія прощання з полеглим військовим. Об 11:00 з воїном попрощаються у Кременчуцькому міському палаці культури, о 12:00 – у Свято-Миколаївському соборі, а о 13:00 відбудеться виїзд до Свіштовського кладовища та прощання на Алеї Пам‘яті.

poltavska-khvilia_xcwi/wgfIGRj4R.jpeg
Федір Гонтовий

Вічна шана полеглим Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар