У фракції «Слуга народу» змінили керівника — Смірнов на вихід?

У фракції «Слуга народу» в Полтавській облраді відбулися кадрові зміни. Поінформоване джерело у фракції СН повідомило, що Олександра Смірнова, який очолював фракцію «Слуги народу», усунули від керівництва. За таке рішення проголосувала більшість фракції після останньої сесії Полтавської облради.

Нагадаємо, низка обласних депутатів, здебільшого з фракції «За Майбутнє», блокували трибуну сесії обласної ради. Вони висловлювали невдоволення, що їх усунули від розподілу додаткових надходжень до обласного бюджету у розмірі 92 млн гривень.

За словами джерела «Полтавської хвилі», Смірнова вже давно підозрювали у «подвійній грі», оскільки вважають, що він перебуває під безпосереднім впливом керівника обласного осередку партії «За Майбутнє», народного депутата Юрія Шаповалова.

poltavska-khvilia_xcwi/lFPhiFXMg.jpeg
фото з фейсбуку Олександра Смірнова

Раніше інтернет-видання «Полтавщина» вже повідомляло, що у «Слузі народу» розглядають заміну керівника фракції Олександра Смірнова на Фахрадінна Мухтарова.

Також, як зауважує джерело, Олександр Смірнов є підписантом неоднозначної заяви низки депутатів обласної ради «Маємо повернути закон у стіни Полтавської обласної ради».

poltavska-khvilia_xcwi/I-JtiKuMg.jpeg
скріншот заяви з сайту "Полтавщина"

Текст заяви підкріплює список підписантів — 21 депутат. У документі вказано, що всі вони члени фракції «За Майбутнє», хоча насправді частина підписантів представники інших фракцій або позафракційні. Що це — технічна помилка чи офіційне оформлення опозиції в облраді під прапорами фракції «За майбутнє» — покаже подальший перебіг подій.

Сам Олександр Смірнов у телефонній розмові з кореспондентом «Полтавської хвилі» цю інформацію спростував, але зауважив, що не може передбачити нічого на майбутнє. «Може трапитись усе, що завгодно», — зазначив він.
Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар