Сесія Полтавської облради почалась з блокування трибуни

9 квітня, о 10-й годині, депутати Полтавської облради продовжили засідання сесії, що почалося 23 лютого 2021 року. На другому засіданні четвертої сесії з-поміж іншого мають розглянути зміни до бюджету, прийняти антиковідну програму, та повернути в управління обласної ради низку підприємств.

Депутати прийняли порядок денний, але окремі депутати фракцій "За майбутнє", "Слуга народу" та частина "Батьківщини" заблокували трибуну. Говорять сесія відбувається з порушенням регламенту. Голова облради Олександр Біленький назвав міні протест "заздалегідь спланованою провокацією".

Головам фракцій запропонували висловитись з трибуни. Депутат від фракції "За майбутнє" закликав депутатів розібратись, чому всі комунальні підприємства обларди збиткові. Депутат від фракції "Довіра" Олег Діденко закликав колег не зривати засідання сесії та наголосив, що сесія проходить відповідно до прийнятого регламенту. Юлія Цибульська ("Слуга народу") з трибуни заявила, що деякі документи до порядку денного отримали всього за добу до засідання. Всі охочі висловились, трибуну Голова облради Олександр Біленький закликав продовжити сесію.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар