У Кременчуці можуть закрити п'ять шкіл

П'ять кременчуцьких шкіл під загрозою закриття через недотримання правил пожежної безпеки.

poltavska-khvilia_xcwi/0dQ8Es27g.jpeg
фото ілюстративне

П'ять кременчуцьких шкіл (ліцеї №4, 11, 17 та гімназії №19, 31) можуть закрити через недотримання правил пожежної безпеки. Про це повідомляє видання "Телеграф".

Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій провели рейди по навчальних закладах Кременчука — п'ять із них не пройшли перевірки. Через це рятувальники подали позови до суду, зараз їх розглядає Полтавський окружний адміністративний суд. Це обговорювали на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів.

Голова бюджетної комісії Олександр Плескун зазначив, що це критична ситуація, і потрібно питання вирішувати якомога скоріше, тому слід обговорити його на бюджетній сесії 16 грудня та передбачити кошти у міському бюджеті на сигналізацію.

Сума чимала — на один корпус школи потрібно виділити 1,5 млн грн. У деяких школах сигналізації немає у двох корпусах, тоді сума виростає до 3 млн грн.

Для вирішення ситуації потрібно, щоб гроші на протипожежні заходи внесли в бюджет на наступний рік.

Нагадаємо, що на Полтавщині закрили два будинки для людей похилого віку через невідповідність нормам протипожежної безпеки.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар