У Кременчуці показали форум-виставу про життя переселенців

30 червня у Кременчуці відбувся показ регіональної форум-вистави, в якій зіграли актори-переселенці, які знайшли тимчасовий прихисток на Полтавщині та Черкащині.

poltavska-khvilia_xcwi/GVeNllrVg.jpeg
Фото: «Єднання заради дії»

Головні герої вистави – мати й донька, які покинули свою домівку через вторгення росіян до України. Оскільки матері не вдалося знайти роботу в новому місті, вони опинилися в скрутному фінансовому становищі. У зв'язку з цим дівчинка не почувала себе комфортно серед однолітків, з якими хотіла товаришувати.

poltavska-khvilia_xcwi/N3np__r4R.jpeg
Фото: «Єднання заради дії»
«Глядачка із залу запропонувала поговорити з дитиною, пояснити, що матері також дуже важко. Завдяки цій виставі актори та публіка зачепили вкрай важливу для переселенців тему взаємопідтримки. Спільно розмірковували, що могла б у цій ситуації зробити мама та донька. Також вкотре ми погодилися, що програма психологічної підтримки родин – це один із важливих аспектів подолання труднощів інтеграції ВПО у нові громади», – розповіла координаторка програми «Єднання заради дії» Наталія Теслик.
poltavska-khvilia_xcwi/OyUGu_rVR.jpeg
Фото: «Єднання заради дії»

Організатори вистави також зазначили, що подібні заходи сприяють поліпшенню комунікації переселенців з місцевою владою та активною громадськістю. Наприклад, під час цієї форум-вистави з'явилася ідея створити базу роботодавців для ВПО.

Нагадаємо, на Полтавщину перевезли Бахмутський психоневрологічний інтернат.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар