У Кременчуці понівечили могилу загиблого в АТО бійця.

На Полтавщині невідомі спалили шини на могилі загиблого на війні Олексія Драваля. Наслідки акту вандалізму побачила сестра загиблого Тетяна Ященко і закликала всіх свідків злочину відгукнутися:

– Я прошу максимальної допомоги, хто що бачив. Сьогодні о п’ятій ранку підпалили шини на могилі мого брата. Ми шукаємо свідків.

В пресслужбі поліції Кременчука повідомили, що з відповідною заявою до них звернулися рідні загиблого воїна. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За добу має бути визначена юридична кваліфікація події та буде вирішено про відкриття кримінального провадження.

Розшукуються свідки події, встановлюються особи, які можуть бути причетними до скоєння правопорушення.

Якщо вам відомо щось про зловмисників, які це зробили, повідомте, будь ласка, до поліції.

Довідка: Олексій Древаль народився в Кременчуці у 1984 році. Навчався в Кременчуцькому колегіумі № 25. Коли розпочалася війна пішов добровольцем. Служив старшим навідником в 93-ій окремій механізованій бригаді.

29 серпня 2014 року загинув при виході з Іловайського котла «зеленим коридором» на дорозі біля Новокатеринівки. Воїн отримав поранення, побратими тягли його під обстрілом, доки він не стік кров'ю.

2 вересня 2014 року 88 тіл загиблих вояків привезено до запорізького моргу. Упізнаний побратимами та родиною. Похований в Кременчуці. Вдома лишилися дружина, двоє дітей, сестра.

Олексія Древаля посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня та відзнакою «За вірність народу України» І ступеня. На будівлях колегіуму № 25 і ВПУ №7 відкрито меморіальні дошки на його честь.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар