У Кременчуцькому районі шукають резервні будинки для розміщення переселенців

У селах Кременчуцького району ажіотаж на житло. Місцева влада шукає резерв.

Про великий попит на житло саме в сільській місцевості Кременчуцького району повідомляє «Кременчуцька газета», посилаючись на брифінг начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєдніка:

«Багато переселенців останнім часом хочуть жити саме в селах. Там вони вважають більш спокійно, ніж в містах, і можна посадити огород і виростити урожай. Тому ми зараз з головами ОТГ шукаємо резервні місця для переселенців. Нам слід винайти місця до 300 осіб. Для цього готуємо споруди. які були раніше не задіяні, а також ті, що потребують швидкого відновлення», — констатує Лєднік.

Боротися з нестачею місць для розміщення вимушених переселенців планують створюючи резерв. Так начальник Кременчуцької РВА заявив, що кожна ОТГ має підготувати резерв, щоб не опинитися в скрутній ситуації.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар