Квартири для переселенців мають бути готові вже до наступного року - Лунін

Раніше ми писали, що протягом 5 місяців у 2022 році на Полтавщині планують побудувати багатоповерхівки для переселенців, які залишилися без помешкань через російських окупантів.

poltavska-khvilia_xcwi/4lPBojwnR.jpeg
Фото ілюстративне

Нині вже йдуть перемовини з очільником міста Полтава Олександром Мамаєм щодо виділення близько 12 ГА землі для будівництва 100 тисяч кв.м, повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Ми повинні презентувати ескізний план, що і де ми плануємо будувати. І далі ми починаємо розробку необхідних документів, проєкту», — повідомив Лунін.

За його словами, до початку нового року планують побудувати житла і зробити там ремонт, аби люди могли тут в'їхати і жити.

Методики щодо того, хто і як отримуватиме це житло, ОВА поки не має. За словами начальника ОВА, держава повідомить про категорії населення, які зможуть там жити, під час будівництва.

За словами Дмитра Луніна, такі квартири перебуватимуть у власності військових адміністрацій. Переселенці проживатимуть до того часу, доки на територіях, звідки вони виїхали, не відновлять їхні будинки та помешкання.

Як повідомив Дмитро Лунін, після того, як переселенці повернуться до своїх відбудованих домівок, ці квартири віддадуть людям, які стояли в черзі. І у першу чергу, житло отримають військові.

«Щодо закупівлі житла, то в першу чергу є індикативна ціна — 21 тисяча гривень за квартиру з ремонтом і мінімальним облаштуванням меблів. Загалом у нас вільних квартир близько 450 на території області. На сьогодні вже готові продати 150. Щодо вторинного житла, то позиція президента така: що ми витрачаємо кошти лише на квартири у новобудовах», — повідомив Лунін.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар