У кременчужан здорожчає опалення й гаряча вода

Попередні розрахунки КП «Теплоенерго» — тариф підвищиться на 30%, на КремТЕЦ поки що цифр не назвали.

Постачальники теплової енергії – ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» та КП «Теплоенерго» анонсували підвищення тарифів на опалення та гарячу воду. Про це, зокрема, заявили керівники обох підприємств сьогодні на засіданні бюджетної депутатської комісії, яка розглядала питання погодження договору на постачання газу між комунальним підприємством «Теплоенерго» та ТОВ ГП «Нафтогаз Трейдинг».

Наразі контракт, який запропонувала ТОВ ГП «Нафтогаз Трейдинг», передбачає ціну на газ для виробництва теплової енергії для потреб населення, складає 5 тис. 373,37 грн за 1000 куб м.  Для інших споживачів ціна вища. За попередніми розрахунками КП «Теплоенерго», тариф для населення має зрости на 30%. Як підкреслив директор КП «Теплоенерго» Віталій Одношевний, це лише попередні розрахунки.

Директор ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» Андрій Щербань не назвав цифр, проте підкреслив, що відновити гаряче водопостачання та почати опалювальний сезон можна за умови ухвалення «економічно обґрунтованого тарифу». Пан Щербань каже, що розрахунки ведуться.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар