Біленький: гаряча вода повернеться в домівки полтавців 7 вересня

У зв'язку з відключеннями котелень Полтави та Карлівки від газопостачання, яке відбулося через борги «Полтаватеплоенерго» перед «Полтавагазом», через яке 60 тисяч полтавців залишились без води, в обласній раді скликали термінову нараду.

Про результати перемовин ми спитали в голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького. За його словами під час сьогоднішньої комісії вирішили, що кожного місяця «Полтаватеплоенерго» сплачуватиме 8-9 млн грн боргу. Першу суму сплатять уже 7 вересня. Цього ж дня у «Полтавагазі» обіцяють відновити постачання газу до котелень. Це означає, що вже завтра у домівки полтавців та карлівчан має повернутись гаряча вода.

Голова облради також зазначив, що в країні вже був подібний прецедент, коли газопостачальна компанія відключала соціальні об'єкти:

«Наприклад, “Донбастеплоенерго” подало скаргу на постачальника газу в Донецькій області. У подібній ситуації постачальникам газу ліквідували ліцензію. Адже це соціальний об’єкт і цього робити не можна. Однозначно переконаний, що цю ситуацію вирішимо і “Полтавагаз” зрозуміють неправильність свого рішення відключення котелень», — прокоментував голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар