У лохвицькій школі з'явився новий освітній простір — «Зелений клас»

На території закладу, на будівлях та в їх приміщеннях вже проведено та наразі здійснюється низка організаційно-підготовчих та будівельно-ремонтних робіт.

Прикладом є поява новинки в організації освітнього процесу цього закладу — «зелений клас», що з’явився в ході впровадження проєкту-переможця «Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2020 року» під назвою «Зелений клас ХХІ століття, м. Лохвиця».

Саме цей проєкт учня 11-го класу ЗОШ №3 Зозулі Владислава, на сьогодні вже випускника, під керівництвом педагога-організатора М.В. Сколоти у 2020 році отримав перемогу та фінансову підтримку з боку Полтавської обласної ради та Лохвицької міської ради в рамках реалізації заходів обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки».

poltavska-khvilia_xcwi/ORjyuc7ng.jpeg

Його метою було створити сприятливі умови для відпочинку та виховання учнів в закладі під час перерв та в позаурочний час, виокремити зону для навчання дітей на відкритому повітрі, а також створити позитивний імідж закладу через покращення благоустрою його території.

Відтепер новий освітній простір поза межами навчального корпусу закладу не тільки покращив естетичний вигляд шкільного подвір’я, а й поліпшить якість навчання та здоров’я дітей, надасть можливість здійснювати навчання в умовах карантинних обмежень в закладах освіти.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар