Майже 8 мільйонів гривень отримають малозабезпечені школярі Полтавщини

3 тисячі 946 дітей шкільного віку з багатодітних родин з Полтавщини отримають додаткові виплати до навчального року на загальну суму 7 млн 892 тис. грн.

Як повідомив Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, загалом в області таку виплату отримає 1561 багатодітна малозабезпечена сім’я. Допомога надається на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6-18 років (включно).

«Для отримання одноразової грошової допомоги подавати будь-які додаткові документи не потрібно. Виплати будуть проведені найближчим часом органами соціального захисту населення», — зазначив Олег Синєгубов.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 року №803 одноразову допомогу буде виплачено багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Виплату проводитимуть у спосіб отримання державної соціальної допомоги, тобто на рахунки одержувачів, відкриті в банківських установах, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» у ІІІ декаді серпня 2021 року.

Початківців у полтавських школах можуть оцінювати по-новому.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар