У Лубнах запрацював інтерактивний центр для дітей, підлітків та молоді вимушених переселенців

У Лубнах на базі молодіжного центру запрацював інтерактивний центр для дітей, підлітків та молоді вимушених переселенців.

poltavska-khvilia_xcwi/seIZVqUng.jpeg

Про це повідомили у пресслужбі Лубенської міської ради.

Інтерактивний центр працюватиме на базі Лубенської бібліотеки. Ідея проєкту допомоги та підтримки дітей належить бібліотекарям і громадській організації «Твій Світ». Для його реалізації громадська організація «Твій Світ» переорієнтувала проєкт «Маяки критичного мислення», який до війни реалізовувався за підтримки Європейського Союзу та передбачав навчання для бібліотекарів і активної молоді Полтавської й Київської областей.

Тепер же, в умовах війни, організатори разом працюватимуть для нормалізації психосоціального здоров’я переселенців та створюватимуть комфортний ігровий простір.

До Центру щочетверга запрошують дітей-переселенців віком від 3-х до 12 років, які постійно або тимчасово мешкають у Лубенській громаді.

Нині у Центрі працюють професійні психологи, бібліотекарі, вихователі, ведучі ігрових, розвивальних та розважальних студій. Проте, долучатися і надалі просять тренерів, аніматорів, ведучих та небайдужих мешканців громади, які бажають бути волонтерами.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар