У Лубнах відкрилася виставка робіт місцевих художників «Боротьба України проти окупантів»

6-го квітня в Лубнах у виробничому приміщенні модульних будинків Evo.House (Буд-Буд) відкрилася урбаністична артвиставка робіт місцевих художників під назвою «Боротьба України проти окупантів».

poltavska-khvilia_xcwi/9TqOXv8ng.jpeg

Захід проходив за сприяння благодійної організації Melek. Про відкриття виставки повідомляють в інформаційному виданні Лубенщини «Газета Апельсин».

poltavska-khvilia_xcwi/3d7FXv8nR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/gTTFuD87R.jpeg

Як повідомляють у виданні, на виставці представлені роботи місцевих митців, волонтерів, активістів. Їх твори висвітлюють події вторгнення росії в Україну та воєнну агресію російських окупантів.

«У світлі останніх подій, дуже важливо забезпечити житлом біженців та тимчасово переміщених осіб, а також надати їм робочі місця. Саме це є першочерговими задачами для нашої команди», — коментує відкриття виставки її організатор, керівник компанії Evo.House (Буд-Буд) Сергій Корнієнко.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар