У Михайлівці попрощалися з 25-річним захисником України

12 березня поблизу села Новоолександрівка на Луганщині смертю Героя загинув заступник командира мотопіхотного батальйону військової частини А-0998, старший лейтенант Олег Олександрович Явтушенко.

poltavska-khvilia_xcwi/We6h6AE7R.jpeg

Про загибель українського захисника на Луганщині стало відомо з сайту Гоголівської селищної громади. Олег Явтушенко народився 7 лютого 1997 року в Михайлівці. Навчався у Кременчуцькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, а згодом — у Львівському ліцеї сухопутних військ імені Сагайдачного. По закінченню останнього захищав суверенітет нашої держави  на її сході.

Прощалися з Героєм у його рідній Михайлівці 17 березня:

«Сотні живих квітів принесли земляки мужньому воїну, який поліг у битві з ворогом, виборюючи цілісність своєї держави і мирне життя для українців.  Односельці та всі, хто прибув віддати останню шану захиснику України, провели його з рідної домівки в останню путь, стоячи на колінах», — йдеться у повідомленні на сайті.

Висловлюємо найщиріші співчуття батькам, братові, всім рідним і близьким полеглого Воїна!

Слава Україні! Вічна пам'ять Герою!

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар