Окупанти ймовірно взяли в полон журналістку «Громадського»

16 березня видання Hromadske дізналося, що ймовірно 15 березня журналістку Вікторію Рощину затримала ФСБ росії. Наразі її місце перебування не відоме.

poltavska-khvilia_xcwi/-dPaA1Eng.jpeg
Вікторія Рощина

Про це повідомляє 18 березня hromadske.

Журналістка hromadske Вікторія Рощина знімала відео та писала статті з гарячих точок на сході й півдні України усі дні російсько-української війни. Журналістка готувала матеріали про воєнні дії в Запорізькій та Донецькій областях.

Рощина планувала поїхати до Маріуполя, аби розповісти про те, що насправді відбувається у місті, яке понад два тижні щодня обстрілюють російські війська. 11 березня, ймовірно, вона була в дорозі із Запоріжжя в Маріуполь і мала поганий зв'язок.

Уже 12 березня редакція hromadske не змогла вийти на зв'язок із журналісткою. Свідки говорять, що на той момент журналістка перебувала в тимчасово окупованому Бердянську.

«Дві доби ми докладали всіх зусиль, аби звільнити журналістку в непублічний спосіб. Але це виявилось безрезультатним. Тому закликаємо українську та міжнародну спільноту долучитись інформаційно та діями до звільнення журналістки hromadske Вікторії Рощиної», — пише hromadske.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар