У Полтаві 11 квітня проведуть тренінг для людей із хворобою Паркінсона

11 квітня відзначають Всесвітній День боротьби із хворобою Паркінсона. Саме в цей день у Полтаві організовують тренінг-семінар для людей, хворих на цю хворобу.

Про проведення семінару у Полтаві повідомляє видання «Коло», посилаючись на доцентку кафедри нервових хвороб ПДМУ, лікарку-неврологиню ПОКЛ  Катерину Таряник:

«Початок тренінгу о 15.00 на базі кафедри нервових хвороб із нейрохірургією та медичною генетикою. Запрошуємо всіх охочих».

Захід проводять для пацієнтів із хворобою Паркінсона. Нині він буде проведений на базі Центру для пацієнтів із хворобою Паркінсона.

Тренінг проходитиме 11 квітня о 15:00 за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 23, кафедра нервових хвороб із нейрохірургією та медичною генетикою ПДМУ(Полтавський державний мед. університнт), на базі неврологічного відділення КП «ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського ПОР'», 2-ий поверх.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар