У Полтаві біля Київського шосе відремонтують аварійний колектор за майже 5 мільйонів гривень

«Полтававодоканал» підписав договір на капремонт колектору на вул. Київське Шосе, 70-А, частину якого зруйнувала корозія.

Про це стало відомо із сайту Prozorro.

10 червня КП «Полтававодоканал» уклав договір на капітальний ремонт каналізаційного колектору на вул. Київське Шосе, 70-А. Роботи виконуватиме приватне підприємство «Полтава Будкомплекс» за 4 млн 942 тис. 161 грн. Підрядна організація має завершити всі роботи до кінця роботи.

За словами прессекретарки «Полтававодоканалу» Ірини Філоненко, у 2019 році підрядник замінив частину труби і збудував кілька нових оглядових колодязів. Нині планують перекласти наступну частину каналізаційного колектора. Підрядник замінить 200 м зруйнованого залізобетонного трубопроводу, який ввели в експлуатацію в 1971 році.

«Оскільки ця частина повністю зруйнована сульфатно-газовою корозією, нині на цій ділянці працює тимчасова насосна станція та напірна каналізаційна мережа для перекачки стоків в обхід аварійної ділянки», – розповіла Філоненко.

Також наразі ремонтують ділянка колектору від вул. Європейської до вул. Великотирнівської. Після завершення цього ремонту, у тому числі на території автостоянки, ще залишиться кілька аварійних ділянок колектору на вул. Київське Шосе. Але більша частина колектору буде в робочому стані.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар