У Полтаві маріуполець, який постраждав від російського обстрілу, потребує допомоги

Віталій Балабанов, який пережив окупацію в Маріуполі та евакуювався разом із родиною до Полтави, потребує допомоги, щоб зібрати 10 тис. грн на реабілітацію після російського обстрілу.

Маріуполець пройшов першу реабілітацію у Києві. У місцевій лікарні №2, де розташований опіковий центр, чоловіку зробили операцію та лікували рубці електрофорезом. Наразі родині Баланова потрібні кошти, щоб оплатити новий етап відновлення у столичній лікарні.

«Цей раз був безкоштовний, але наступний у липні буде платний. Знову електрофорез, а може ще щось».

За словами Балабанова, після лікування рубці на тілі почали загоюватися, самопочуття покращується. Проте лікарі говорять, що чоловік потребує повторної реабілітації.

«Після реабілітації стало легше, але печіння ще є. Наразі не відомо, скільки коштуватиме лікування. Йморвірно, близько 10 тисяч гривень».

Реквізити для допомоги: 4314 1402 0510 7672 (Балабанов Віталій)

poltavska-khvilia_xcwi/Gp8MxPwVR.jpeg

Нагадаємо, що торік, 19 березня у Маріуполі Віталій Балабанов потрапив під російський обстріл фосфорними снарядами. Чоловік отримав сильні опіки. Деякий час родина чекала на евакуацію у підвалі будинку. Потім Балабанова забрали в окупований Донецьк. Лише потім дружині Віталія вдалося повернути чоловіка до Полтави, де почалося лікування. Повну історію родини з Маріуполя читайте за посиланням.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар