У Полтаві надають безкоштовну психологічну допомогу переселенцям: куди звертатися

Нині в Полтавській громаді працюють три благодійні організації, які допомагають людям, які виїхали через війну, впоратися з травматичним досвідом та покращити свій психологічний стан.

poltavska-khvilia_xcwi/kJb89aNSg.png

Про це йдеться у сюжеті PTV.

Наразі переселенці, що проживають у Полтавській громаді, можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу в таких організаціях:

  • «Світло надії», вул. Симона Петлюри, 28А, +38(0532)60-60-81, +38(094)869-42-40;
  • «Карітас Полтава», вул. Пилипа Орлика, 20/1, +38(095)288-87-07;
  • «Дівчата», вул. Котляревського, 2А, +38(050)357-01-75.

Керуючий психологічною службою в організації «Світло надії» Тарас Нестеренко зазначив, що найчастіше люди, які покинули домівки через війну, звертаються до психологів, аби впоратися з травматичним досвідом чи втратою близької людини, дому або роботи.

Психологи благодійної організації надають допомогу не лише тим, хто проживає в шелтері, а всім, хто цього потребує. Для цього необхідно прийти чи зателефонувати до офісу та попросити про допомогу. Далі людину направлять до фахівців.

Також людям, які виїхали через війну, допомагають у благодійному фонді «Карітас. Полтава». Тут організовують як групові, так й індивідуальні консультації фахівців. Психологиня фонду Наталія Кобилинська зауважила, що від початку війни люди почали частіше звертатися до психологів, оскільки повномасштабне вторгнення стало тригером давніх травм. Усі фонди благодійні та допомагають переселенцям безкоштовно.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар