У Полтаві прибиратимуть Прирічковий парк – запрошують усіх охочих

18 травня о 10:00 в Прирічковому парку відбудеться масштабна толока з прибирання та очищення зеленої зони від хащ.

У парку покосять траву, зріжуть зайві та аварійні дерева, облаштують доріжки для прогулянок, зроблять лавки та встановлять смітник. Також водолази мають очистити пляжі в межах парку.

Організатор прибирання депутат міської ради Юрій Бражник розповів, що відбулася нарада з представниками комунальних підприємств Полтави. Там запланували подальші роботи в парку, зокрема вивчають можливість встановити кілька ліхтарів, облаштувати зону для пікніків.

poltavska-khvilia_xcwi/rFXypWEIg.jpeg

Толоки в Прирічковому парку влаштовують регулярно, адже там часто гуляють місцеві жителі, приїжджають на пікніки жителі інших мікрорайонів, проводять забіги.

Кілька років тому поряд із парком відвели земельну ділянку під будівництво трьох багатоповерхівок. Це рішення викликало спротив містян, люди виходили на мітинги проти забудови, побоюючись, що згодом на житловий комплекс перетворять увесь парк. У 2021 році депутати ухвалили рішення, яке встановило межі Прирічкового парку – понад 23 гектари території. Як пояснили тоді депутати, визначення чітких меж зеленої зони внеможливить її подальшу забудову.

У січні 2022 року полтавська влада оголошувала конкурс проєктів розвитку Прирічкового парку, але далі цього справа не просунулася через повномасштабну війну.

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Полтавська хвиля

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар