У Полтаві проведуть жіночий велопарад

21 серпня у Полтаві відбудеться велопарад для дівчат. Організатори – Велоцентр, Велополтава та парк Перемога.

Про це повідомили у соцмережі Facebook.

Збирають велосипедисток біля Білої Альтанки о 16:00. Загалом маршрут охопить Соборний Майдан, вул. Соборності, Злато Місто, Корпусний сад, пл. Зигіна, вул. Небесної Сотні, Першотравневий проспект та парк Перемога. Тривалість руху – 3 години, його загальна довжина – 8 км.

«Мета цього заходу, показати, що пересуватися містом на велосипеді не тільки можна, а й потрібно! І, робити це можна в повсякденному, і навіть в святковому вбранні, та на підборах!) Велосипед, це чудовий вид транспорту для потрапляння на роботу та навчання, дитсадок і відпочинок, або по справах! Хочеться показати всім містянам, що для їзди на велосипеді, зовсім не обов'язково одягати спортивний одяг та екіпіровку. Давайте це залишимо для спортивних перегонів! А, проїдемось в вишуканих сукнях, яскравих спідницях з кошиками, корзинками квітів та кольоровими кульками! Звісно, чекаємо і на наших найменших велоледі!» – повідомили на сторінці заходу.

Безпеку руху забезпечать автомобілі поліції.

poltavska-khvilia_xcwi/X0etig7nR.jpeg

Нагадаємо, що 30 травня у Полтаві провели «ВелоДень-2021». Учасники заїзду збиралися у трьох різних точках міста о 10:30 і прямували до головної точки збору – у Корпусний парк.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар