У Полтаві розробили дизайн майбутніх е-квитків. ФОТО

30 грудня на засіданні міськвиконкому розглянуть зразки майбутнього електронного квитка.

poltavska-khvilia_xcwi/63NsNWAnR.jpeg

Інформацію з його дизайном та вимогами опублікували у проекті рішення.

У планах міської влади запровадити відразу три електронні системи: електронний квиток, соціальну карта та карту полтавця.

Соціальна карта видаватиметься всім пільговикам для безкоштовного користування громадським транспортом.

Електронний квиток потрібен тільки для проїзду у міському громадському транспорті.

Карта полтавця буде виконувати ті ж функції, що й електронний квиток, але з відмінністю: в майбутньому на неї планують робити соціальні виплати.

Згідно з документом, зразки квитків поділили на:

  • Соціальна картка полтавця (СКП) – персоніфікована багатофункціональна електронна пластикова картка, яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача картки і підтримує додатки та/або функції, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.
poltavska-khvilia_xcwi/yse67WAng.jpeg
Фото – Mironenko design
  • Картка полтавця (КП) – персоніфікована електронна пластикова картка, містить «транспортний» додаток з необхідним функціоналом для оплати проїзду (списання поїздок), поповнення, ідентифікації власника картки, контролю проведення транзакції та інше.
poltavska-khvilia_xcwi/FxjZ4ZAnR.jpeg
Фото – Mironenko design
poltavska-khvilia_xcwi/G-CW4WA7g.jpeg
Фото – Mironenko design
  • Транспортна картка (ТК) – неперсоніфікована електронна пластикова картка, яка містить «транспортний» додаток з необхідним функціоналом для оплати проїзду (списання поїздок), поповнення, контролю проведення транзакції та інш.
poltavska-khvilia_xcwi/oGrnVWA7g.jpeg
Фото – Mironenko design
poltavska-khvilia_xcwi/DfNV4Z07g.jpeg
Фото – Mironenko design

Основні вимоги до е-квитка:

  • електронні квитки мають лицьову і зворотну сторони;
  • розміри електронних квитків багаторазових: висота – 53-60 мм; ширина – 84-90 мм; товщина – не менше 0,6-1,0 мм. Радіус округлення кутів – не менше 3 мм. Якість друку (роздільна здатність) не менше 600 пікселів на дюйм;
  • можливість візуального зчитування інформації електронних квитків забезпечується на весь термін користування. Пасажир відповідає за збереження електронних квитків та їх механічну цілісність.

Елементи лицьової сторони усіх видів електронних квитків багаторазових: назва картки; елементи візуалізації бренду, графічне зображення щита зеленого кольору з написом Полтава.

Елементи зворотної сторони усіх видів електронних квитків персоніфікованих: фотокартка власника; ім’я та прізвище власника; елементи (смужки, написи, символи тощо) для візуалізації виду електронних квитків; ідентифікатор електронного квитка у вигляді номера, штрих-коду, QR-коду чи інших засобів; інформація щодо використання електронного квитка; інформація про Оператора електронних систем (контакти, сайт, логотип тощо).

Елементи зворотної сторони електронних квитків неперсоніфікованих: елементи (смужки, написи, символи, фото видатних діячів України/Полтавщини тощо) для візуалізації виду електронних квитків; ідентифікатор електронного квитка у вигляді номера, штрих-коду, QR-коду чи інших засобів; інформація щодо використання електронного квитка; інформація про Оператора електронних систем (контакти, сайт, логотип тощо).

Створили дизайни майбутніх е-квитків полтавська студія Mironenko design.

Нагадаємо, що валідатори для считування е-квитків встановить та обслуговуватиме полтавська ТОВ «Фарго Сістемс». Для міста це буде абсолютно безкоштовно.

poltavska-khvilia_xcwi/qCB_VZ07R.jpeg

Нагадаємо, що ввести в експлуатацію електронний квиток планують уже з наступного року.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар