У Полтаві розслідують обставини смерті волонтера з Харкова

27 травня ввечері полтавка Олена Запорожан повідомила, що Полтавська центральна районна клінічна лікарня не госпіталізувала працівника її майстерні Євгенія, у якого виявили пневмонію. Після цього жінка забрала чоловіка до іншої лікарні, однак, врятувати його не вдалося.

Після проведення службового розслідування Департаментом охорони здоров'я, поліція відкрила кримінальне провадження, аби з'ясувати обставини смерті чоловіка.

poltavska-khvilia_xcwi/ZxLg_SwIg.jpeg
Євгеній Біляєв. Фото з Facebook-сторінки Олени Запорожан

Про це «Полтавській хвилі» повідомила Олена Запорожан. За її словами, вона проходить у справі, як свідок. Розслідування розпочали за статтею 140 ККУ, тобто неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником.

«Вони за моїм повідомленням зареєстрували кримінальне провадження. Тоді приєднали туди заяву вдови. Вона теж написала заяву про неналежне виконання медичними працівниками своїх обов'язків, що призвело до тяжких наслідків».
«Триває розслідування. Слідчий викликає на допит. Призначено ряд експертиз. Наскільки я розумію, ми спілкувалися з адвокатом», — додала Олена.

Також Олена зауважила, що у висновку службового розслідування Департаменту охорони здоров'я не було вказано нічого про районну лікарню, у якій не надали допомогу Євгену.

«З вдовою я поки не спілкувалася, але я знаю, що вона теж хоче якогось логічного висновку. В тому плані, що вона очікує, що хтось буде покараний. А не просто відпишеться, що "він помер, ми самі не знаємо, від чого". Навіть якщо він помер і вони самі не знають, від чого, насправді ж допомога не була надана в районній лікарні, як би там не було», — говорить Олена.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар