У Полтаві та Лубнах СБУ ліквідувала «терористів»

Як повідомляє пресслужба СБ України у Полтавській області 27-28 травня 2021 року пройшли спеціальні тренування на території області.

У межах навчань перевірялась готовність суб’єктів боротьби з тероризмом протистояти диверсійним і терористичним загрозам.

poltavska-khvilia_xcwi/4apl8n6MR.jpeg

За легендою учасники навчань мали виявити і знешкодити вибухові пристрої у Лубенському управлінні газотранспортних систем ТОВ «Оператор ГТС Україна» та у полтавському Палаці дозвілля «Листопад». Крім цього, правоохоронці звільнили заручників на станції «Полтава-Південна» Регіональної філії «Південна залізниця».

Спеціальні тренування проводилися в умовах, що максимально наближені до реальних, спільно з працівниками обласних ГУ ДСНСУ, ГУ Нацполіції та служб охорони залучених підприємств і закладів, де проводилася перевірка злагодженості дій суб’єктів боротьби з тероризмом.

За результатами навчань проведено наради з керівництвом підприємств, закладів, було розглянуто проблемні питання і надано відповідні рекомендації задля усунення недоліків. Також проведено додаткові інструктажі щодо алгоритму дій у разі настання надзвичайної ситуації, чи виявлення вибухонебезпечних предметів.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар