У Полтаві в 1-міській лікарні запрацювало оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії

У відділенні, площею 320 кв. м, можуть приймати понад 1 тис 200 пацієнтів щорік.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

21 квітня відкрили оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії у 1-й міській клінічній лікарні. На капітальний ремонт відділення витратити 12 млн 580 тис 490 грн. Ще 9 млн 927 тис грн витратили на медичне обладнання.

Відділення розташоване на 4 поверсі лікарні, має площу 320 кв. м та розраховане на 8 ліжок. Кожного року у відділенні приймають 1 тис 200 пацієнтів.

Приміщення облаштували сучасною дихальною апаратурою з неінвазивною вентиляцією легень, приліжковими аспіраторами, дефібрилятором, апаратом для гострого гемодіалізу, рентгенологічним апаратом тощо.

Ліжка облаштували приліжковими консолями з кисневими виходами, виходом стисненого повітря, можливістю розміщення моніторів спостереження. За допомогою центральної моніторингової станцієї можна спостерігати за станом хворого.

Лікарня обслуговує 561 тис. 700 людей населення Полтавської ТГ. Щоденно до лікарні госпіталізують пацієнтів із гострою хірургічною, травматологічною, терапевтичною, неврологічною патологією та гострим мозковим інсультом.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар