У Полтаві з бойових літаків крали авіаційний керосин

ДБР викрило схему розкрадання авіаційного керосину з бойових літаків

Слідчі Територіального управління ДБР Полтави викрили розкрадання військовослужбовцями Збройних Сил України авіаційного керосину з бойових літаків військової частини на Полтавщині.

Встановлено, що військовослужбовці, діючи у змові з цивільною особою, викрадали паливно-мастильні матеріали. Вони завищували в документах фактичні витрати палива під час польотів, а різницю привласнювали.

У себе в гаражі громадянин зберігав викрадений керосин та розбавляв його для подальшого продажу місцевим жителям під виглядом дизельного палива вищої якості.

17 червня 2021 року вказаних осіб було викрито під час збуту 2 тисяч літрів керосину.

Наразі проведено 25 обшуків на території військової частини та в помешканнях фігурантів.

Попередня кваліфікація: викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 410 КК України).

Санкція статті передбачає від 5 до 12 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Полтавська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері, оперативний супровід - УСР  в Полтавській області ДСР Нацполіції.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар