У Полтавському теруправлінні ДБР хочуть розмістити танцювальну школу та IT-простір

Про це стало відомо 24 березня з презентації стратегії розвитку Полтавщини на 2021–2027 роки.

24 березня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповів, що найближчим часом ДБР зможе переїхати до іншої будівлі. До якої саме наразі не відомо:

«Будемо відверті, фактично вона зараз не відповідає за своїми технічними характеристиками, за своєю історією, тому органу, який там знаходиться зараз. І про це кажуть самі працівники цього органу».

Будівля, у якій нині розміщено ТУ ДБР, є пам’яткою архітектури національного значення, збудована у 1809–1811 роках. Загальна площа приміщень 2127,5 м2 та 1,5 земельної ділянки. В історичній будівлі пропонують провести реставрацію та розмістити в ній бальні та танцювальні спортивні школи. Вартість проведення робіт оцінюють в 160 млн грн, тому необхідна підтримка з державного бюджету.

За словами Синєгубова, будівлю потрібно взяти на баланс обласної громади. Також уже проводилися перемовини з Офісом президента і профільними Міністерствами для реалізації проєкту.

«Є бачення створити там якийсь простір для дошкільнят. Це, можливо якісь секції танцю, балетна студія, спортивні школи. Це створення ІТ-простору для учнів: програмування, робототехніка, стартапи, розробка вебресурс, 3D-моделювання тощо».
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар