У Полтаві закуповували ліжка для військових частин із переплатою у три мільйони — справу розслідує поліція

Октябрський райсуд Полтави арештував тендерну документацію із закупівлі ліжок для військових частин Полтавщини, які купував квартирно-експлуатаційний відділ Полтави із переплатою у близько три мільйони гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/T3rTynEIR.webp
Ілюстративне фото армійського 2-х ярусного ліжка

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Наприкінці лютого поліція відкрила кримінальне провадження за фактом придбаних ліжок для військових частин Полтавщини за завищеними цінами. Меблі закуповував квартирно-експлуатаційний відділ Полтави протягом квітня-липня минулого року. Загальна сума закупівель сягала 22 млн 400 тис. грн.

Усі договори відділ укладав з фірмою «КМГ груп» без проведених торгів. За версією правоохоронців, відділ навмисно вказав у закупівлі стислі терміни постачання ліжок, щоб укласти договір саме з «КМГ груп». Однак у самому договорі дозволив підряднику поставити ліжка до кінця року.

Згідно з ухвалою суду, фірма постачала ліжка із загальним завищенням ціни на близько трьох мільйонів гривень. Загалом відділ придбав чотири тисячі ліжок, а вартість одного становить 5 тис. 600 грн. Меблі купували за державні кошти.

8 травня в адмінбудівлі відділу правоохоронці провели обшуки та вилучили документацію. 13 травня Октябрський райсуд суд ухвалив накласти арешт на документи.

Додамо, що «КМГ груп» зареєстрована 24 січня 2023 року. Тобто на момент укладання першого договору з квартирно-експлуатаційним відділом компанія проіснувала пʼять місяців.

Також компанія постачала армійські ліжка у Вінниці та Дніпрі. Втім цьогоріч «КМГ груп» не брала участі у тендерних закупівлях, але протягом минулого року фірма отримала підрядів на 80,8 млн грн.

poltavska-khvilia_xcwi/4v1xsnEIg.png

Нагадаємо, що у Полтаві розслідують переплату у 850 тисяч гривень на ремонті лікарні.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар