У Полтаві розслідують переплату у 850 тисяч гривень на ремонті лікарні

Поліціянти знайшли переплату у 850 тис. грн на ремонті рентгенологічного відділення 3-ї полтавської міської лікарні. Суд надав дозвіл слідчим оглянути відремонтоване приміщення.

poltavska-khvilia_xcwi/JHcMvuYSg.jpeg
Фото — poltava.to

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

3 травня Октябрський райсуд Полтави дозволив слідчим оглянути відремонтоване рентгенологічне відділення 3-ї міськлікарні.

За версією правоохоронців, під час капітального ремонту завищували вартість будівельних матеріалів. Ремонт коштував місту 2,3 млн грн. Поліція проаналізувала середню ціну будматеріалів та вважає, що у тендері вартість завищена на 850 тис. грн. Тому у квітні поліціянти почали розслідувати справу за ч. 1 ст. 364 ККУ.

Капремонт виконувала фірма «Алсвіт плюс», з якою комунальна лікарня уклала договір 14 квітня 2023 року. Підприємство зареєстроване у Києві та належить Олександру Соловʼяну. Нещодавно з цією фірмою КП «Декоративні культури» уклало договір на постачання засобу для боротьби з амброзією. Загалом придбали 120 тисяч літрів засобу за 3,5 млн грн.

Також раніше «Наші гроші» писали, що «Алсвіт плюс» ремонтувала електромережі 1-ї лікарні Полтавського міськвиконкому. Тоді з бюджету витратили 12,8 млн грн. Однак місто переплатило 6 млн грн за кабелі. Хоча за ринковими цінами витратили б 2,7 млн грн.

Нагадаємо, що однопартієць Мамая отримає майже мільйон гривень від міста за ремонт зупинок у Полтаві.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар