У Полтаві завершили будівництво підземного паркінгу для карет «швидкої»

Новий підземний паркінг розташований на місці старого гаража для автомобілів швидкої медичної допомоги, поряд із новозбудованим кардіоцентром.

Площа паркінгу збільшена майже вдвічі — до 2400 квадратних метрів. Він розрахований на 50 «швидких». На його даху облаштували мініпарк для пацієнтів кардіоцентру.

«Будівництво підземного паркінгу для карет швидкої допомоги — завершено! Це один із найважливіших об'єктів будівництва для медичної сфери Полтавщини. Зараз готується документація для введення його в експлуатацію. Передбачили, що на даху паркінгу буде облагороджена зелена територія для пацієнтів нового обласного кардіоцентру — для відпочинку людей. Саме таку розвинену медицину ми передбачили в Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року» , — розповів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Під час будівництва паркінгу використали бентонітові мати — при потраплянні вологи вони розбухають і затримують воду, не пропускаючи її в будівлю. Такий вид гідроізоляції заміняє один метр глиняного замка. Будівельники використовували й спеціальний бетон водонепроникністю W6, який теж не пропускає вологу. Товщина стін сягає пів метра, а щоб зробити котлован під новий паркінг, викопали 14 тисяч кубів землі.

Об’єкт планують здати в експлуатацію найближчим часом.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар