У Полтаві зникло мовлення національних телеканалів у форматі «Т2»

У Полтавській області зник сигнал загальнонаціональних каналів.

poltavska-khvilia_xcwi/y_qufSE7R.png

У Полтаві зникло мовлення загальнонаціональних телеканалів на приймачах Т2. Водночас мовлення місцевих телеканалів у форматі Т2 триває.

Як пояснили у коментарі «Полтавській хвилі» фахівці з телевізійного мовлення, вочевидь є проблеми з прийомом сигналу з супутника у столиці. Водночас сигнал з локальних телевеж зберігається.

Найближчим часом сигнал національних телеканалів має бути відновлено, а наразі за національним телемарафоном та місцевими новинами можна стежити завдяки телеканалам "Місто+", "Суспільне Полтава" та PTV.

Мовлення через супутник та кабель триває в звичному режимі. Також дивитись свої улюблені канали можна у трансляції в YouTube. Окрім того, національні стрімінгові сервіси megogo, sveet.tv та all.tv наразі дають змогу дивитись українські телеканали безоплатно.

Трансляцію спільного марафону радіостанцій та телеканалів України також можна дивитись та слухати в додатку «Дія».

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар