У прокат вийде фільм «Люксембург, Люксембург», що зняли на Полтавщині

Стрічку Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург» знімали в Лубнах Полтавської області.

poltavska-khvilia_xcwi/LyD92NaVg.jpeg

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

З 13 квітня фільм можна буде подивитись в усіх кінотеатрах країни. Стрічка розповідає про пригоди двох братів, які вирушають у Люксембург на пошуки свого давно зниклого батька. Прем'єра фільму відбулася на Венеційському міжнародному кінофестивалі, де він брав участь у конкурсі «Горизонти».

Зйомки стрічки Люксембург, Люксембург проходили у 2021 році у Лубнах на Полтавщині, у Києві, на справжньому поліцейському полігоні, та в Люксембургу. Одним із особливих акцентів фільму є яскравий слобожанський суржик. Завершувала фільм команда уже після початку повномасштабного вторгнення.

“Якщо «Мої думки тихі» – це перший український фільм про високого чувака, то "Люксембург, Люксембург" – мабуть, перший український фільм про близнюків з міста Лубни. Це історія про двох хлопців, які намагаються зрозуміти, як влаштоване життя, спираючись на приклад свого батька. Один з братів вважає його за героя, а інший – намагається триматись подалі від його кримінальної фігури, – розповідає про свій новий фільм Антоніо Лукіч

Нагадаємо, «Авіапрорив на Азовсталь»: відбудеться прем'єра фільму про оточений Маріуполь.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар